Informace o nás

Společnost Canadiana-Whirlpools s.r.o. působí na trhu již od roku 1991 a vynikala vždy osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Od počátku činnosti se naše společnost věnuje stavbě fóliových bazénu Kafko, které jsou celosvětově známy svou kvalitou. Postupně jsme k našemu sortimentu přidali luxusní keramické bazény.

Kromě bazénů jsme výhradním distributorem luxusních kanadských vířivek a Swim Spa značky HYDROPOOL.

Našimi hlavními produkty jsou bazény, vířivky, Swim Spa a sauny. Součástí je poradenství, montáž, záruční i pozáruční servis.

Naším hlavním cílem je kvalitní výsledné dílo, které našemu zákazníkovi přinese skutečný užitek. Reference o naší práci mohou poskytnout klienti z celé republiky, jak ze soukromého sektoru, ale také některé hotely a rekreační zařízení. Samozřejmostí je pro nás kvalita sortimentu ověřená českými státními zkušebnami. Víme, že bazén je investice a stavba na celý život, a proto dbáme na to, aby svým majitelům přinášela pouze radost, potěšení a chvíle pohody a odpočinku. Snažíme se vyhovět a poradit každému zájemci, pokud je to v našich silách, a proto se těšíme na Vaše dotazy.

 

Canadiana-Whirlpools s.r.o.

www.canadiana.cz

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.