Otázky a odpovědi: FAQ

Hodí se vířivky Hydropool pro venkovní užívání?

Ano, hodí pro venkovní provoz. Hlavně vířivky Hydropool a Serenity, které jsou vybaveny technologii teplného zámku a izolační vrstvou s tepelným štítem (technologie inpirována postupy N.A.S.A.). Kvalitní izolační systém a ekonomické využití zbytkového tepla garantuje nejnižší náklady na ohřev vody.

Jakou poskytujete záruku na vířivky?

U vířivek Hydropool a Serenity jsou záruky následující:

  • 10 let na skořepinu
  • 7 let na hydromasážní systémy
  • 5 let na tehcnologii

 

Pro vířivky Canadian Spa je záruka na celé zařízení 2 roky (skelet vířivky, rozvody, čerpadlo, blower, ovládací systém, topení).

Kolik stojí měsíční provoz vířivky?

U každého modelu se náklady liší. Závisí to hlavně na místě použití - venkovní nebo vnitřní. U vířivek Hydropool si můžete všimnout štítku HydroGuide, kde jsou uvedeny měsíční náklady. Průměrné roční náklady u venkovní vířivky se pohybují okolo 190Kč na měsíc teploty (7°C - 24°C). U vířivek Serenity jsou náklady podobné, protože je vyrábí stejná kadanská firma Hydropool a využívá všech dostupných izolačních technologií.

U vířivek Canadian Spa mohou být náklady vyšší, asi dvounásobně kvůli slabší tepelné izolaci.

Co když se mi vířivka pokazí?

Nestává se to často, ale když už se tak stane, nemusíte se ničeho obávat. Poskytujeme jak záruční, tak pozáruční servis. Díky našim zkušenostem v téhle oblasti poskytujeme servis i na vířivky jiných prodejců a značek.

Jaká je ideální hodnota pH vody?

Idální hodnota pH je 7,2 - 7,6. Pro úpravu pH vody doporučujeme naše nabízené produkty, konkrétně pH plus a pH minus.

Umíte zajistit montáž?

Ano, nabízíme balíček NA KLÍČ, který zahrnuje dovoz vířivky / Swim Spa po celé ČR, instalaci a zaškolení (ovládání vířivky, péče o vodu). Cena balíčku je 7500Kč.